Informace k přihlášce

 • I.pololetí bude zahájeno v týdnu od 1.října 2018 a kurzovné je nutné zaslat na účet nebo zaplatit v hotovosti do 27. září 2018. První pololetí = 15 lekcí. Pro zařazení do kurzu rozhoduje datum připsání platby.

 • II.pololetí (dalších 15 hodin kurzu) je nutné zaplatit do konce ledna 2019.

 • V případě, že nechcete v kurzu ve II.pololetí pokračovat, je nutné se odhlásit nejpozději 31.12.2017 (písemně, e-mailem).

 • Odhlásit se a žádat zpět kurzovné je možné nejpozději před zahájením 2.hodiny. Výjimkou může být dlouhodobá nemoc (delší než-li 3 měsíce, potvrzená od lékaře) nebo stěhování do jiného města (vzdáleného nejméně 20 km). Pokud jste dlouhodobě nemocní nebo se stěhujete, pak nám písemně (e-mailem nebo SMS) napište, že se odhlašujete z kurzu, my vás požádáme o potvrzení od lékaře nebo o potvrzení stěhování a vrátíme vám kurzovné ode dne, kdy jste se písemně odhlásili.

 • Pokud není možné vrátit kurzovné, rádi vám nabídneme možnost převedení zůstatku kurzovného na jiný kurz ve stejném školním roce, včetně letních kurzů. Kurzovné rádi převedeme i na jinou osobu.

 • Do všech kroužků, které nejsou plně obsazené, je možné přistoupit i v průběhu pololetí. Neabsolvované lekce vám odečteme z ceny kurzu. V průběhu pololetí se obsazenost může u kroužků měnit (někteří zájemci odpadnou kupř. kvůli časovému vytížení). Pokud stojíte o kroužek, který je v současnosti plně obsazen, můžete nám zavolat/napsat a my si vás zapíšeme jako náhradníka. Ihned, jakmile se uvolní místo v kurzu, vám nabídneme možnost nastoupit do aktivity.

 • Kurzy, kroužky a cvičení ve školním roce 2018/19 budou zahájeny v týdnu od  1.října 2018. Přihlášky je možné každý rok zasílat od okamžiku uveřejnění nového rozvrhu na internetu. Přihlášky jsou vyjádřením zájmu o docházku od září do června. Pokud plánujete absolvovat kurz, kroužek nebo cvičení jen pololetní, je nutné zaslat písemné odhlášení nejpozději do konce roku 2018. Přihláška je celoroční, platbu je možné volit celoroční nebo pololetní, po domluvě také splátkovou.

 • Prosíme o uhrazení kurzovného nejpozději do čtvrtka 27.září před zahájením aktivity.  Pokud nastoupíte v průběhu školního roku, pak je úhrada nutná alespoň v den nástupu na kroužek. Přihláška je zcela závazná až po vaší platbě. Pokud není kurz zaplacený, je vaše přihláška jen nezávazná.

 • V případě, že je kurz plně obsazený, můžete se zaregistrovat jako náhradník.

 • Prázdniny: FÉNIX bude uzavřen v době podzimních, zimních, jarních i letních prázdnin a o státních svátcích.

 • Dětská herna ZDARMA bude pro vaše děti k dispozici i ve školním roce 2018/19 od pondělí do čtvrtka od 13.00 do 14.30 hodin nebo déle, pokud není v klubovně zahájena další aktivita. Děti mohou v herně relaxovat, napsat své úkoly, kreslit, používat hračky, stavebnice, hry, puzzle. Budeme rádi, pokud vaše děti využijí možnost v bezpečném prostředí počkat na svůj kroužek ve FÉNIXU. Dětská herna je určena pouze dětem, které mají v daný den kroužek ve FÉNIXU.

 • FÉNIX nabízí na každý školní rok zdarma tištěné bulletiny s rozvrhem. Tyto bulletiny distribuujeme vždy v září mezi žáky do škol v regionu. Tištěné bulletiny budou k dispozici také v Infocentru Nepomuk, na radnici a ve FÉNIXU.

 • Pokud jste v našem rozvrhu nenašli aktivitu, kterou chcete vyzkoušet, neváhejte a zavolejte nám vaši poptávkou. Můžeme pro vás připravit zcela nový typ kurzu, včetně individuálního vyučování nebo firemní výuky. Průběžně připravujeme další varianty vzdělávání pro děti i dospělé. Novinky propagujeme v Nepomuckých novinách. Také věková kategorie uvedená v bulletinu je pouze orientační. Je-li kupř. pětileté dítě samostatné, může být přijato do kroužku od 6 let.

  Děkujeme za vaše případné náměty a tipy k programu.