Co se dočtete v novinách

Ohlašujeme se v prázdninovém provozu.

Pravidelné kurzy se nyní nekonají, ale pilně připravují, aby mohly v druhé polovině září začít. S radostí můžeme potvrdit, že se s největší pravděpodobností budou konat všechny kurzy z roku 2018/2019.

Na webových stránkách budou postupně přibývat aktuální semináře a kurzy. Přihlašování běží již nyní, kurzy jako například taneční přípravku s Klárou Šelmátovou doplníme během léta (čekáme na rozvrhy ve škole).

V neděli 2. června jsme se sešli na další pravidelné schůzce s lektory, i přes víkendový čas a horké počasí nás bylo 14. Předali jsme si zkušenosti ze svých kurzů a poradili se ohledně následujícího pololetí. Především jsme se shodli na tom, že přidáme do podmínek účasti na kurzech ustanovení, že za příchod dětí na kurzy zodpovídají rodiče. Lektoři jsou ochotni monitorovat absence dětí a v případě většího počtu informovat rodiče a případnou situaci dále řešit. Také se objevují situace, kdy děti na kurzech nemají zájem se zapojit do společné činnosti, případně nemají vůbec zájem spolupracovat a hodinu narušují. Ačkoliv Fénix není školské zařízení, shodli jsme se, že takové opakující se situace bychom rádi řešili ve spolupráci s rodiči.

 

Zveřejněno: Čtvrtek, 20. Červen 2019, 16.06 hod.
Rubriky: Novinky.

Comments are closed.