Podmínky přihlášek

 • I.pololetí bude zahájeno v týdnu od 23. září 2019  a kurzovné je nutné zaslat na účet nebo zaplatit v hotovosti do 27. září 2019. První pololetí = 15 lekcí. Pro zařazení do kurzu rozhoduje datum připsání platby. Pokud není kurz zaplacený, je vaše přihláška jen nezávazná.
 • II.pololetí (dalších 15 hodin kurzu) je nutné zaplatit do konce ledna 2020.

 

 • Odhlásit se a žádat zpět kurzovné je možné nejpozději před zahájením 2.hodiny. Výjimkou může být dlouhodobá nemoc (delší než-li 3 měsíce, potvrzená od lékaře) nebo stěhování do jiného města (vzdáleného nejméně 20 km). Pokud jste dlouhodobě nemocní nebo se stěhujete, pak nám písemně (e-mailem nebo SMS) napište, že se odhlašujete z kurzu, my vás požádáme o potvrzení od lékaře nebo o potvrzení stěhování a vrátíme vám kurzovné ode dne, kdy jste se písemně odhlásili.
 • Pokud není možné vrátit kurzovné, rádi vám nabídneme možnost převedení zůstatku kurzovného na jiný kurz ve stejném školním roce, včetně letních kurzů. Kurzovné rádi převedeme i na jinou osobu.
 • Přihlášením na kurz se zavazujete dodržovat zveřejněné vnitřní směrnice související s ochranou zdraví a požární ochranou a řídit se jimi.

  Zdravotní stav

  Všechny lekce navštěvujete na vlastní nebezpečí. Pokud trpíte nějakým zdravotním problémem nebo jste těhotná, prosím konzultujte se svým lékařem, zda je pro Vás cvičení vhodné. O všech komplikacích informujte Vašeho lektora.

  Odložené věci

 • Dovolujeme si Vás upozornit, že za odložené věci neručíme. Berte si, prosím, cenné věci s sebou do sálu.

 

 • Do všech kroužků, které nejsou plně obsazené, je možné přistoupit i v průběhu pololetí. Neabsolvované lekce vám odečteme z ceny kurzu. V průběhu pololetí se obsazenost může u kroužků měnit (někteří zájemci odpadnou kupř. kvůli časovému vytížení). Pokud stojíte o kroužek, který je v současnosti plně obsazen, můžete nám zavolat/napsat a my si vás zapíšeme jako náhradníka.

 

 • Prázdniny: FÉNIX bude uzavřen v době podzimních, zimních, jarních i letních prázdnin a o státních svátcích.
 • Dětská herna ZDARMA bude pro vaše děti k dispozici i ve školním roce 2019/2020 od pondělí do středy od 13.00 do 14.30 hodin nebo déle, pokud není v klubovně zahájena další aktivita. Děti mohou v herně relaxovat, napsat své úkoly, kreslit, používat hračky, stavebnice, hry, puzzle. Budeme rádi, pokud vaše děti využijí možnost v bezpečném prostředí počkat na svůj kroužek ve FÉNIXU. Dětská herna je určena pouze dětem, které mají v daný den kroužek ve FÉNIXU.

 

 • Pokud jste v našem rozvrhu nenašli aktivitu, kterou chcete vyzkoušet, neváhejte a zavolejte nám vaši poptávkou. Můžeme pro vás připravit zcela nový typ kurzu, včetně individuálního vyučování nebo firemní výuky. Průběžně připravujeme další varianty vzdělávání pro děti i dospělé. Novinky propagujeme v Nepomuckých novinách. Také věková kategorie uvedená v bulletinu je pouze orientační. Je-li kupř. pětileté dítě samostatné, může být přijato do kroužku od 6 let.

Děkujeme za vaše případné náměty a tipy k programu.