Přehled kurzů

Kurz Doporučený věk Čas
Posilko pro maminky s dětmi s certifikovanou trenérkou

cvičení pro maminky s dětmi (jakéhokoliv věku). Cvičit může chodit úplně každý – jak maminky po ukončení šestinedělí, tak i ženy se staršími dětmi a nebo bez dětí.

dospělé ženy
  • 09:30-10:30
detail kurzu/přihláška
Německý jazyk – individuál (den a čas dle dohody)

možnost individuální výuky, doučování

  • 15:00-16:00
detail kurzu/přihláška
JÓGA pro mírně pokročilé II. pololetí od 27.1.

cvičení pomalé jógy pod vedením zkušené lektorky v menší skupině a příjemném prostředí zrcadlového sálu

15+
  • 18:00-19:15
Obsazeno
Lezení pro děti na umělé stěně 15:00-16:30) 6-9 let II. pololetí

obsazeno, základy lezení a hry s využitím stěny s instruktorkou lezení, v Sokolovně Nepomuk

6-9
  • 15:00-16:25
Obsazeno
Lezení pro děti na umělé stěně (pondělí 16:30 -18) 9+ II.pololetí

základy lezení a hry s využitím stěny s instruktorkou lezení, v Sokolovně Nepomuk,

9+
  • 16:30-17:55
Obsazeno
Orientální tanec - mírně pokročilé

seznamte se s radostí z tance na lekci obohacené o prvky jógy a zdravotního cvičení, je možné mít s sebou děti

16+
  • 16:50-17:50
Obsazeno
Kurz Doporučený věk Čas
Hathajóga

pomalá jóga vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé se zkušenou lektorkou

  • 20:00-21:00
detail kurzu/přihláška
Počítačové poradenství

poradenství např. s vaším notebook podle vašich požadavků

  • 13:55-17:00
detail kurzu/přihláška
Lezení pro děti na umělé stěně od 11.2., 7+

základy lezení a hry s využitím stěny s instruktorem lezení, v Sokolovně Nepomuk

7+
  • 15:30-16:45
detail kurzu/přihláška
Anglický jazyk pro začátečníky II.pololetí

základy anglického jazyka s novou lektorkou

15+
  • 18:00-19:00
detail kurzu/přihláška
Kurz Doporučený věk Čas
Německý jazyk – individuál (den a čas dle dohody)

možnost individuální výuky, doučování

  • 15:00-16:00
detail kurzu/přihláška
TABATA

cvičení Tabata je efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje kondice a síla

  • 19:00-20:00
detail kurzu/přihláška
Hra na kytaru – akordy

mírně pokročilí, skupina max. 6 žáků – výuka hraní na kytaru za použití akordů (vhodné i k výuce rodičů s dětmi)

9+
  • 15:30-16:30
detail kurzu/přihláška
Free dance - permanentka na 5 lekcí

taneční hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby.

10+
  • 18:00-19:00
detail kurzu/přihláška
Kytara pro začátečníky 9+

pro děti, které se chtějí seznámit s tímto nástrojem

9+
  • 16:40-17:30
detail kurzu/přihláška
Folklórní tance děti 8-12 let

rytmika, lidové písničky, lidové tance s Vlaďkou Halířovou

8+
  • 15:00-16:00
detail kurzu/přihláška
Folklórní tance děti 5+

rytmika, lidové písničky, jednoduché lidové tanečky s Vlaďkou Halířovou

5+
  • 16:15-17:15
detail kurzu/přihláška
Beseda Začínáme s lesní školkou 17.6.

Přednášku povede MgA. Bc. Veronika Formánková (zakladatelka a ředitelka lesní MŠ Větvička, Plzeň)

  • 17:00-18:30
detail kurzu/přihláška
Kurz Doporučený věk Čas
100% DANCE - spojený kurz

moderní tance pro slečny

10+
  • 16:00-17:00
Obsazeno
Powerjóga

dynamičtější jóga, info u lektorky

  • 18:50-19:50
Obsazeno
Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

pomalá jóga od začátku se zkušenou lektorkou

  • 20:00-21:00
detail kurzu/přihláška
Německý jazyk - pokročilí- neotevřeno

novinka

dospělí
  • 18:00-18:55
Obsazeno
Keramika pro děti 13:30 II. pololetí

modelování z volné ruky i na hrnčířském kruhu, práce dle zadaných témat i podle vlastní nálady a invence, relaxační i výukový kroužek

  • 13:30-15:00
detail kurzu/přihláška
Keramika pro děti 15:30 II. pololetí

modelování z volné ruky i na hrnčířském kruhu, práce dle zadaných témat i podle vlastní nálady a invence

7+
  • 15:30-17:00
Obsazeno
Německý jazyk pro mírně pokročilé

německy ve volnějším tempu

dospělí
  • 17:30-18:30
detail kurzu/přihláška
Univerzita III. věku od 6.2. na téma Život a dílo Michelangela Buonarroti

jsme registrováni Provozně ekonomickou fakultou České zemeděl.univerzity v Praze, od 6. 2. 2020, 1 x za 14 dní

  • 14:00-18:00
Obsazeno
Mažoretky 6+

pochodový "sport s dlouholetou tradicí opět v Nepomuku

6+
  • 17:00-18:00
Obsazeno
Kurz historie Nepomuku s kronikářem Karlem Barochem

  • 17:00-18:30
detail kurzu/přihláška
Prožitkový seminář na téma barvy pro tělo a duši - Aura Soma 28.5.

prožitková přednáška o působení barev

dospělí
  • 18:00-20:00
detail kurzu/přihláška
Kurz Doporučený věk Čas
Orientální tanec - pokročilé

výuka s dlouholetou tradicí pro pokročilé tanečnice, choreografie a přípravy na vystoupení

16+
  • 18:00-19:20
Obsazeno
Hathajóga

pomalá jóga vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé se zkušenou lektorkou

  • 20:00-21:00
detail kurzu/přihláška
Angličtina pro děti se Zuzkou II. pololetí od 24.1.

obsazeno, hravá angličtina pro děti 4-6 let, s písničkami a hračkami

5+
  • 14:15-15:00
Obsazeno
Taneční přípravka pro děti 6-8 let II. pololetí

pro tancechitvé holky a kluky,

6-8 let
  • 14:00-15:00
Obsazeno
Taneční přípravka pro děti 4-6 let II. pololetí

oblíbené tanečky se zkušenou studentkou

4-6 let
  • 15:15-16:15
Obsazeno
Základy baletu pro děti 7-9 let

novinka s Klárou Šelmátovou

7-9
  • 16:20-17:20
Obsazeno
Kurz Doporučený věk Čas
TABATA

cvičení Tabata je efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje kondice a síla

  • 19:00-20:00
detail kurzu/přihláška
TABATA

cvičení Tabata je efektivní metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje kondice a síla

dospělí a studenti
  • 18:00-19:00
detail kurzu/přihláška
Vícehlas - hlasová dílna 31.5.

otevřená hlasová dílna se zpěvy lidových písní z různých koutů světa, kánonů, vícehlasé kruhové písně, rytmicko – melodických hříček..

15+
  • 10:00-13:00
detail kurzu/přihláška
Kurz plstění - výroba jarní panenky 14.6.

relaxační kurz, na kterém si vyrobíte 2 panenky

12+
  • 13:00-16:00
detail kurzu/přihláška
Výroba barefoot sandálů huarache 14.6.

vyrobte si s pomocí lektorky nejjednodušší bosonohé sandálky

12+
  • 16:00-17:00
detail kurzu/přihláška
Kurz Doporučený věk Čas
Počítačové poradenství

poradenství např. s vaším notebook podle vašich požadavků

  • 13:55-17:00
detail kurzu/přihláška
Prožitkový seminář na téma barvy pro tělo a duši - Aura Soma 28.5.

prožitková přednáška o působení barev

dospělí
  • 18:00-20:00
detail kurzu/přihláška
Vícehlas - hlasová dílna 31.5.

otevřená hlasová dílna se zpěvy lidových písní z různých koutů světa, kánonů, vícehlasé kruhové písně, rytmicko – melodických hříček..

15+
  • 10:00-13:00
detail kurzu/přihláška
Kurz plstění - výroba jarní panenky 14.6.

relaxační kurz, na kterém si vyrobíte 2 panenky

12+
  • 13:00-16:00
detail kurzu/přihláška
Výroba barefoot sandálů huarache 14.6.

vyrobte si s pomocí lektorky nejjednodušší bosonohé sandálky

12+
  • 16:00-17:00
detail kurzu/přihláška
Beseda Začínáme s lesní školkou 17.6.

Přednášku povede MgA. Bc. Veronika Formánková (zakladatelka a ředitelka lesní MŠ Větvička, Plzeň)

  • 17:00-18:30
detail kurzu/přihláška
Letní příměstský tábor 3.-7.8.

2. příměstský tábor našeho týmu, nejen ve Fénixu

7-12
  • 20:00-16:00
detail kurzu/přihláška
2. nepomucký festiválek šetrného udržitelného životního stylu - podzim

  • 14:00-17:00
detail kurzu/přihláška